| Fataboss a întrebat:

Buna. Am facut sex anal cu soțul neprotejat, ma sperie gandul ca as putea ramane insarcinata. Dupa act m_am spalat imediat cu apa si sapun si am introdus degetele si in vagin. Credeti ca este posibila o sarcina? Mulțumesc

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai face ti sex anal, fundul nu a fost creat pentru a intra ceva in el adica penis, pe fund te c@ci, atit, daca tu faci sex anal o sa slabesti cu timpul sfincterul anal si va fi vai de capul tau o sa ajungi la operatie, vaginul este unicul singurul loc unde poate intra penisul si daca faci sex vaginal cu ejaculare ai toate șansele sa ramîi gravidă, altfel nu, ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

Sarcină, nu.
Dar o infecție bacteriană serioasă, da. Nu e bine să scoți deștu' din kwr și să-l bagi în PSDă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. În urma unui act sexual anal neprotejat, nu poți sa ramai gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

O carte de biologie ar fi uitila, nu ai cum sa ramai însărcinată la sexul anal( asta dacă știi ce presupune).
Și ca să nu ai griji de genul, folosiți protecție.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Anatomie nu biologie

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu exista om sa nu greșească.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Corect, ai mare dreptate, te pup

| AmandinaDragan a răspuns:

Esti casatorita cu un tantalau pervers iar tu esti si prostuta. Te dezinfectezi cu apa oxigenata si dai cu betadina si spirt la funduletz. Ha ha ha

| lucasgonzales2010L9TwitchPlayerTTVYasuo a răspuns:

Cum sa ramai cucoana insarcinata la anal. Are sotul sperma lui Superman sau ceva. Dai cu kryptonita.