| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am facut sex cu prezervativ luna trecuta si trebuia sa-mi vina ciclul pe 9 septembrie. Timp de 2-3 luni am avut ciclu regulat dar inainte de aceste 2-3 luni il aveam total neregulat.Țin sa mentionez ca prezervativul nu era rupt si nu avea nimic.Nu am simptome cum ca trebuie sa-mi vina ciclul, este posibila o sarcina sau este decat ciclu neregulat?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum ciclul tau este de tip NEREGULAT nu ai de ce sa-ti faci probleme, doar pentru ca 2 luni a venit ceva mai regulat revenind de fapt la stare lui naturala si nromala, de ciclu neregulat.

Continua sa faci sex protejat intotdeauna cu prezervativ si nu vei avea niciodata suprize cu sarcini nedorite sau BTS.

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Scuze ca nu iti raspund la intrebare, ci te intreb despre ceea ce afirmi:
"Am facut sex cu prezervativ luna trecuta..."
Nu stiam ca se poate; cum e sa faci cu prezervativ, fata de cand faci cu un baiat?
Eu am mai facut sex cu prietena mea, protejati cu prezervativ dar sincer acum incep sa imi fac probleme ca poate nu va mai vrea cu mine daca si ea incearca sa faca sex cu prezervativul doar.

Ai avut orgasm cu prezervativul?

| MihailRusu a răspuns (pentru Goete):

Nu stiu coe, n-am facut sex

| AliGab a răspuns:

E mare lucru sa faci un tesc de sarcina?