| ttgwh45 a întrebat:

Bună. Am făcut sex neprotejat în săptămâna fertila însă nu a terminat în vagin și nici pe lângă, s-a oprit. Acum mi-a venit menstruația.
Poate să vină menstruația intr-o sarcină? Am făcut un test de sarcină după 13 zile de la contact și a ieșit negativ, doar ca acum mi se pare puțin cam ciudată menstruația(mai abundentă în a doua zi, în a treia cam puțin și acum în a treia zi este maro și de obicei mă ține 5 zile).

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!
Menstruatia se produce numai acnd ovulul nefecundat este eliminat, deci nu esti gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ți-a venit menstruația nu poți sa fii gravida.

| Dragobeta a răspuns:

Se poate intampla. Mai bine mai fa un test.

| Robert2526 a răspuns:

Nu esti insarcinata, fluxul menstrual nu este mereu la fel, nu iti mai bate capul