| Ioana579 a întrebat:

Buna,am făcut sex neprotejat in ziua ovulației mai exact in data de 21 mai. Menstruația am avut-o în data de 5-8, 9 mai. Existe șanse să fi rămas însărcinată?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sansele de sarcina sunt de 99%.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa ramai gravidă.

| sofisis a răspuns:

Dap, sunt.

| CodrutElian1990 a răspuns:

80% baiat, 20% fata.
Ciclul menstrual este de 31 de zile?

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca a existat un act sexual cu finalizare in interior da sunt sanse destul de mari sa fii ramas daca erai in ziua ovulatiei cum sustii si nu exista unele probleme legate de fertilitate. Daca ai facut sex neprotejat in ziua ovulatiei ma gandesc ca iti doresti sa devii mamica. Numai bine

| PopaCristian a răspuns:

Daca ai avut penetrare vaginala neprotejata in ziua ovulatiei, chiar daca partenerul nu a ejaculat in interiorul vaginului, exista sanse mari sa ramai insarcinata.