| ionika a întrebat:

am facut sex si ma doare foarte tare.(stit la ce ma refer). si ciclul imi vine in fiecare zi.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ala nu e ciclul, e o sangerare care indica o boala. Poate a fost prea violent contactul sexual si te-ai ales cu o rana. Du-te de urgenta la ginecolog, fiindca poti avea ceva serios care eventual sa se infecteze.

8 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Ce? ciclu in fiecare zi? Dar se opreste ca sa vina iarasi? Vezi mama draga sa nu ai hemoragie, cat e de mare fluxul? Hmm. Cred ca ai o rana. Consulta un medic de urgenta. dezvirginarea a fost brutala?

| Paris a răspuns:

Si presupun ca ai 14 ani si-o luna si tipul care te-a dezvirginat deja nu mai e in peisaj de mult. am dreptate?

| radu75 a răspuns:

E sigur o hemoragie daca curge in fiecare zi, mergi la un medic. Spui ca ai 21 de ani, ai zis ca ai facut sex, nu inteleg tu faci asta pentru bani? Spui ca e prietenul, ma rog iubitul tau, cu el ar trebui sa faci dragoste, nu sex. Iarta ma ca sunt incisiv dar cu el ai discutat?

| alice_3938 a răspuns:

Buna, mmmmda poate fi si ce zice lumea pe aici, poate doar s-a rupt himenul/spart, adica nu mai esti virgina, si sangerarea poate dura cateva zile, acum ce sa zic, te doare zilnic? de cat timp sangerezi, este abundenta sangerarea? daca tu crezi ca este grav mai bine mergi la medic, e oke se mai intampla, nu o sa moriwinkingbafta

| cicinel a răspuns:

Nu cred ca este de joaca mergi la un doctor ginecolog cat mai repejor chestia cu ciclu este foarte ingrijoratoare

| ionika explică:

In prmul rand am 21 de ani. good bye.

| ionika explică:

Hei nu mai imi ziceti proasta! vb despre raspunsul anonim. daca nu stiti sa da-ti raspunsuri atunci tineti-va injuraturile pentr acasanu pentru site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasto! mama prietenei mele a murit la 3zile dupa ce a facut sex.