| Alle3xandra a întrebat:

am fost cu un baiat 1 an si jumatate.Ne-am despartit de 3 luni de zile si nu am mai vorbit deloc. El si-a facut pe altcineva, iar eu am inceput sa vorbesc cu un prieten de al lui bun. El a aflat asta si azi s-a dus la prietenul sau si a inceput sa-l urmareasca. Dupa aceea, baiatul respectiv m-a sunat si m-a intrebat daca am vreo legatura.Eu i-am zis ca nu, si dupa am venit cu masina la el.Fostul meu prieten era acolo si s-a cam uitat cam urat la noi si ne-a intrebat pe un ton ironic "Ce mai faceti mei?", iar dupa a plecat. Oare este gelos? El este cu alta fata acum si chiar nu inteleg ce se intampla happy fundita :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa un an jumate de relatie,el considera ca inca ii apartii.
Din punctul lui de vedere el trebuie sa-si continue viata,dar tu nu ai acest drept,trebuie sa il bocesti cativa ani buni si sa suferi ca v-ati despartit!
Faptul ca ti-ai gasit si tu pe cineva e un afront personal, cu atat mai mare cu cat e vorba de prietenul lui!
Sa nu te surprinda daca vei fi acuzata ca sigur aveai ceva cu el de mult timp!
Fostul tau este complet imatur, sfatul meu e sa nu-i dai nici o atentie si sa-ti vezi linistita de viata ta in noua relatie!
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| andrutza18 a răspuns:

Este posesiv. desi nu mai este cu tine, il deranjeaza sa te vada cu altcineva si mai ales ca e prietenul lui bun.cred ca ar trebui sa va duceti sa discutati toti trei, sa lamuiti situatia.

| anonimus_6449 a răspuns:

El vrea sa fie cu alta dar tu sa nu fi cu nimeni e foarte gelos.EU iti propun sa il lasi in pace si continuati viata

| DinaMIA a răspuns:

Este gelos caci nu mai este cu tine.