| eueueu_9844 a întrebat:

am fost impreuna cu un baiat timp de vreo 3 saptamana...ne-am certat din cauza ca el credea ca eu mai am alt iubit i-am zis ca nu e adv si nu ma crede.stiti cum este cearta peste cearta nici nu prea ne putem vedea pentru ca el sta in cl iar eu in bucuresti. pe mess nu ma mai baga in seama. as vrea sa imi dati un sfat ce as putea face ca sa ne impacam sa o luam de la capat. multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Asta nu e o scuza sa va despartiti ca gata ai pe cineva. daca te iubea si tu ii spuneai si ii spuneai mereu ca nu nu ai.te credea sa stii.dar nu te a iubit.suna dur, iarta-ma.dar asta e adevarul!happy

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu te iubeste draga.nu e evident?

a gasit o scuza sa scape de tine.

raised eyebrows

| Flory_8193 a răspuns:

Intr-o relatie distanta unul de celalalt nu e buna...intrebarea este el avea incredere in tine cu adevarat? sh daca nu te credea cand i-ai zis ca nu ai pe altu' de ce nu iai explicat mai concret?