| anonim_4396 a întrebat:

mi s-a intamplat cel mai naspa lucru sad. eram cu un baiat si aproape trecea o luna de cand eram impreuna, dar cand am intrat pe mess sa vorbesc cu el, la poza de profil avea o fata. l-am intrebat ce e cu fata aceea si a spus ca e verisoara lui. evident, nu l-am crezut, dar pana la urma mi-a spus ca m-a inselat dupa prima saptamanacrying. acum as vrea sa fac ceva sa ne impacam dar nu stiu ce sa fac iar el nici nu ma baga in seama. va rog foarte foarte moooooooolt, un sfat. mersi crying crying crying

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Treci mai departe.Demonstreaza-i ca nu-ti mai pasa. Dupa, sa vezi ca o sa se intoarca el la tine. Face pe durul, la fel ca toti baietii. Cand o sa vada ca ti-ai revenit si ca nu-ti mai pasa, o sa ii pese lui! X.O

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru SandaraPark):

Am incercat o saptamana sau doua dar nu reusesc sa nu ma gandesc la el, ma uit la conversatiile de pe mess, la mesajele de pe telefon, la pozele de pe facebook,... as vrea sa nu ma mai gandesc dar nu reusesc crying crying crying

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru SandaraPark):

Am incercat sa ii arat ca nu-mi pasa dar... i-am spus ca nu vreau sal mai vad in viata mea, dar de fapt vreau sa fie langa mine mereu, acum s-a dat si pe invisible si degeaba ii spun cevacryingcryingcrying

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru SandaraPark):

Mersi mult de sfat. o sa incerc sa fac ce mi-ai spus mersi:*:*

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru SandaraPark):

Heyy, multumes mult! Chiar nu-mi mai pasa, si in plus am gasit pe altcineva decat el! mersi la toti:*:*:*

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Un sfat?
Da-i ignore si termina povestea happy
E o luna, nu o viata.

Si nu e asta cel mai naspa lucru, te asigur.
Oamenii isi bat si joc, daca au de cine.Tre sa ajungi undeva unde sa nu-ti mai pui toata increderea si sperantele in niste vorbe "duulci" si invata asta din ce ti s-a intamplat acum!

Nu e mr. Perfection, e doar un baiat in faza aia de a trece de la o tipa naiva la alta.

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru Libelle):

Mda... cred ca ai dreptate dar chiar nu reusesc sa il uit, desi m-a facut in toate felurile. As vrea sa spun ca il urasc, dar... nu pot pentru ca eu tin la el sadsadsad

| Anon352 a răspuns:

N-ai ce face. Adica, bine ai ce face, dar nu te merita! E un dala care umbla cu toate alea.Da-l naibii! Adica serios, nu merita sa lupti pentru. cineva care nu tine la tine si nici nu i-a pasat vreodata. Stiu ca doare, dar o sa-ti treaca si cand o sa te vada de mana cu unu frumos si sexysmug O sa moara de ciuda si o sa-si ceara iertare si tu nu o sa-l bagi in seama. Nu trebuie sa-l ierti! Nu merita! Dar daca totusi vrei poti sa te mai bagi in seama cu el pe mess, pe facebook si sa incepi asa usor cu : Salut ce faci? si dupa aia va gasiti subiecte de vorba. Dar eu zic ca nu merita! Bafta:*

| violetajustme a răspuns:

Alo vrei sa iti bati singura joc de tine? exista milioane de baietii care nu au prietene si milioane care sunt mai buni decat el. baiatu clar nu te merita si sincer nu il baga in seama cauta alt prieten, distreaza-te! iar persoana lui sa lipseasca din viitorul tau... daca te-a inselat odta clar se va repeta

| NuDauNiciunNume a răspuns:

El de la inceput mi-a spus mii de complimente si mi-a spus ca ma iubeste si... si este mai greu sa nu ma gandesc

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Mereu de-abia astept sa intre pe mess, dar cand intra nu stiu ce sa ii spun, dar acum ca a iesit imi pare rau cryingcryingcrying