| Millis a întrebat:

am fost prieteni buni eu si baiatul de care imi place, dar aseara mi-a spus ca nu vrea sa mai fim prieteni desi nu i-am facut nimic, nu stiu de ce, ce pot sa fac crying!? Am mare nevoie de ajutorul vostru, va rooog. Si i-a spus prietenei mele cele mai bune ca nu are nimic cu mine, doar ca nu mai vrem sa fim prieteni, eu chiar vreau sa fim prieteni buni crying.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Paote vrea ceva mai mult de prieteni. lasa-l un timp sa se gandeasca si daca simte ceva pentru tine se va intoarce.

| mona a răspuns:

Poate a pus ochii pe alta sau are vreo problema

| CristiIs a răspuns:

Poate, stie ca il placi si vrea sa vada ce ai sã faci, sa vadã daca chiar te intereseazã de el.

| bybyfrumoasa a răspuns:

Pai de obicei cand se intampa asta inseamna ca ii place de tin de aia si nu mai vrea sa te vada doar ca o prietena :X:Xlove strucklove struck