| Maraaa919 a întrebat:

Buna, am iesit dintr-o relatie acum 2 ani jumatate, timp in care nu am facut sex. Am inceput sa vorbesc cu un baiat cam de 2 luni si ceva, il plac mult si imi doresc ceva serios cu el(asa spune si el..cu toate ca ne-am vazut doar video el fiind plecat din tara pentru putin timp, intorcandu-se la jumatatea lunii acasa. Vreau sa ii propun sa facem sex dar imi este frica sa nu isi schimbe parerea despre mine.dar simt nevoia sa fac sex. Ce sa fac?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De ce crezi ca n-o sa-ti propuna el? Poate va ezita, pentru ca nu stie ce vei crede tu, dar daca-i creezi conditiile propice si ii dai de inteles ca "e loc", iti va propune.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

El merge la produs acolo, te sfătuiesc sa te orientezi în alta parte dacă nu vrei sa faci cunoștiință cu Peștele lui

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cum vine asta relație de 2 ani fără sex? ești minora?

| RoCkKiD a răspuns:

Nu trebuie sa ii propui sa faceti sex. Iesiti undeva, va imbatati putin, nu manga. si inevitabil ajungetia casa unde se intampla ca tu sa fii dezinhibatasi sa nu-i refuzi avansurile.

Ai vagin de ceva ani, nu ai invatat cum se procedeaza?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunteti intr-o relatie deja, pentru doi maturi nu e nimic iesit din comun sa faceti sex

| Violleta2022 a răspuns:

Voi nici macar nu va cunoasteti dar tu vrei sex?
Ai rabdare, sa va cunoasteti intai, s avezi ce impresie iti face, cum s ecomporta si da-i lui onoarea sa propuna asta, nu te repezii ca disperata, ca-l poti dezgusta, crezand ca esti din aia "usoara", care nu mai poate dupa xxxx.

| mihai69 a răspuns:

Sex.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu crezi ca e dubios sa te arunci asa la sex cand nici nu v-ati vazut niciodata in viata reala? Iesiti la cateva intalniri si apoi vezi care e treaba.Nevoia de sex ti-o poti calma apeland la masturbare. Apoi, cati ani aveti voi?

| relian a răspuns:

Ce poti sa faci, sari pe el, ii arati cine e sefu laughing esti culmea.Pai daca il placi, daca te place si el, fii sigura ca si el nu ar spune nu, dar daca e de asta mai timid, no sa incerce de prima data, o sa gindeasca si el ca si tine.

Cum zic, cand te placi cu cineva, sari in pat din prima, nu stai sa astepti sa vina craciunu, sa te bage mosu in pat cu ea, sau cu el.

| Hyperion7 a răspuns:

Ii poți propune și probabil ca va fi incantat sa audă asta, însă trebuie să știi că subconștient, pari o prada care se lasă ușor și după nu te va crede de casa.
Așa că șansele de a ajunge acolo unde vrei (relație de durată) sunt cam mici și mai ales cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu te arunci cu capul in fața primului venit.

| Miruna333 a răspuns:

De ce sa isi schimbe parerea? Sunteti 2 adulti.Nu ii propune de dinainte in online, cand va vedeti fata in fata, atunci e mai bine

| LisaJulie a răspuns:

Îți sugerez sa îi îl cunoști mai mult întâi.Nu în spatele unui ecran

| ClaRa91 a răspuns:

Mergi in Disco, cauta unul random si rezolva problema. Altfel nu vei face o imagine buna celuilalt daca sari pe el.

| Bobbi1234 a răspuns:

Daca simti sa faci asta poti sa o faci cu incredere!

| Sjhxjcks a răspuns:

Doar după doua luni vrei sex, și nici măcar nu te cunoști cu el...