| kkkk a întrebat:

am incercat sa ma epilez la zona intima si dupa ce am dat cu crema am asteptat vreo 5-7 minute si degeaba...trebuie sa stau mai mult sau?funda.PS: decat sa va bateti joc mai bine nu raspundeti

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

Depinde de ce fel de crema ai luat. In general trebuie sa astepti in medie de 5-10 minute dar depinde si de cat par ai :d. Ca sa nu te iriti, ia o crema pentru piele sensibila.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cine își bate joc?
Repetă operațiunea după ce ai citit foarte bine instrucțiunile de folosire.
Pa, pa.

| windrime a răspuns:

Imi pare rau ca trebuie sa-ti spun asta dar parul din zona intima nu se poate lua cu crema depilatoare, aia e facuta pentru picioare si maini in deosebi, ca sa epilezi parul pubian si inghinal du-te la cosmetica si cosmeticiana il va lua cu ceara, e adevarat ca e dureros, dar se ia tot, fara exceptie si se si rareste. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| zuzualina a răspuns:

Pai depinde ce folosesti, citeste instructiunile, trebuie sa scrie

:* sper ca ti-am fost de ajutor

| iubaretulcata a răspuns:

Nu este nimic este ceva normal iti va trece numai bine iti doresc tot binele din lume mai ales acolo

| CoquineNoire a răspuns (pentru iubaretulcata):

Iubaretule, ii doresti tot binele din lume mai ales la fofoloanca? laughing
te pricepi la ridicat moralul.

| iubaretulcata a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ha ha nu sti ca trebuie sa le gidili acolo.ha ha

| Roxxita a răspuns:

Cel mai bine e sa folosesti crema pentru piele sensibila, sa lasi 10-13 minute si dupa o dai jos, si dupa dai cu crema pentru prevenirea iritatiilor se gaseste in farmacie:*

| DyDyTeIubesteMoolt a răspuns:

Eu zic sa nu te mai epilezi cu vreo crema pentru ca ai putea sa te iriti. Ar fi mai bine sa te duci la un salon de infrumusetare din oras sau daca nu ai destui bani cumpara o crema Veet pentru zone intime.

| Emmmmi a răspuns:

E bine sa stai mai mult dar nu prea mult ca te iriti si te ustura. daca se intimpla asa ceva incearca sa dai cu pudra de talc pe urma.si ai grija sa aplici un strat mai gros de crema, iar cind parul incepe sa se increteasca, vei stii ca ai lasat crema indeajuns de mult.