| kkkk a întrebat:

am incercat sa ma epilez la zona intima si dupa ce am dat cu crema am asteptat vreo 5-7 minute si degeaba...trebuie sa stau mai mult sau? ..acolo spune sa pun un strat gros de crema, iar eu nu am facut asa. pOATE si din cauza aia? funda

.PS: decat sa va bateti joc mai bine nu raspundeti

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti ff multe raspunsuri pe net..http://www.garbo.ro/articol/Frumusete/1733/Epilarea-zonei-intime.html..sper ca ti-am fost de ajutor. funda.;)

| kkkk explică (pentru anonim_4396):

Nu gasesc nimic,, spune-mi tuwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru kkkk):

Firul de par in zona intima este foarte gros ..si de curand am aflat ca doar crema este foarte buna ...de la celalate faci fel de fel de bube ..trebuie apoi sa te duci la doctor.e complicata treaba...du-te la farmacie si sigur farmacista iti va da ce iti trebuie.happy

| kkkk explică (pentru anonim_4396):

Dar.mi-e rusine sa cer.laughing)) :''>

| Bijouu a răspuns:

Asteapta mai mult, cam 10 _15 min, pune un strat mai gros