| darkknight9 a întrebat:

Buna TPU...anul trecut de paste cand am fost la biserik am vazut un baiat de care am fost atrasa. dupa o vreme nu l-am mai vazut dar vara asta cand mergeam duminica la biserik l-am vazut din nou si el s-a uitat mult la mine si am inceput si eu sa ma uit la el.nu stiu daca simte si el ceva pentru mine.chiar duminica asta l-am vazut din nou si la fel s-a uitat mult la mine si eu la el dar nu stiu... poate ca se uita la mine asa din plictiseala.habar nu am. dar imi place f mult de el. apropo eu am 14 ani iar el 18.de curand am aflat cum il cheama dar asta nu schimba nimic.nu pot sa ma duc la el pur si simplu si sa il abordez pentru ca totusi suntem la bis si nu stiu cum as putea sa ii atrag atentia. daca poate cineva sa ma ajute pls

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Asteaptal la poarta! sau afla mai multe despre el, ce prieteni are, pe unde umbla si chesti din astea si atunci cand prinzi momentul profita de el si nu-l lasa!winkingdar totusi tu ai 14 si el 18 nu zic ca nu se poate, dar cine stie poate are prietena sau nu-i plac fetele mai mici decat el...zic doar ca sa nu-ti faci prea multe ideei!winking
mult noroc!winking

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Sigur nu era un sfant de pe tavanul sau peretii din biserica?
nebunoo smug ...si mie imi plac barbosii.

| hotshotb a răspuns:

Cred ca ar trebui sa abordezi baieti mai de varsta ta pentru ca baietii mai mari au alte pretentii de la o fata.La varsta de 14 ani mi se pare prea mult o diferenta de 4 ani.Gandeste-te daca tu ai vrea sa fi cu un baiat de 10 ani

| BlackRose95 a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa vorbesti cu el atunci asteapta sa iasa din Biserica, apoi din curtea ei si apoi intreaba-l daca are un foc(sa-ti aprinzi o tigara) si uite ca ti-am dat un motiv sal bagi in seama. Si apoi vorbitibig grin

| mihailamariaelena a răspuns:

Nu aveti o diferenta de varsta prea mare.Cred ca dupa slujba de la biserica artrebui sa vezi unde merge si sa mergi dupa el.Nu ca un furisat sa te vada! Si dupa aceea vei vedea daca te observa.