| redfoxxi a întrebat:

am mai povestit pe site ce s-a intamplat la un majorat cu fostul meu...acuma ii si mai si.de dupa majorat se tot baga in seama cu mine, si inca contiunua sa se uite la mine si de fiecare data cand ma uit inapoi sa vad ca de ce se uita tot zice "Haaa,tu te uiti la mine", da de fapt el se uita, am observat si m-am uitat inapoi. Noi doi cand eram impreuna si imi puneam apa de acasa de la rovinet, el intotdeauna comenta ca : nu ii buna ca nu stiu ce gust are apa ta bla bla. Ieri la scoala mi-o luat flaconu cu apa de la robinet si o baut si zice catre mine ca ii mai buna si zic eu numai ca "da ii mai buna ca am scuipat eu in ea" si face ca :de aia ii asa dulce.Si se tot uita la mine + si ieri si azi cred ca mi-o batut apropo ca sa ne sarutam.atunci cand se uita la mine ii tot zic ca : de ce te uiti? am ceva pe fata? si el zis ca da ciocolata si zic eu ca unde si isi pune degetu pe buza de jos (de fapt nu eram murdara) si azi m-am dat cu ruj si o zis ca si el vrea, ma gandesc ca o vrut sa ne sarutam, si tot tine ruju la el si cand incercam sa il iau facea in asa fel sa ma tina de mana sau cat sa ma atinga. Si zice ca daca il vreau inapoi trebuie sa fac ceva si zic eu ca ce si faca ca "ceva ce am facut cand eram impreuna" si zic catre el ca vrei sa ne impacam si o zis nu. Apoi nu inteleg, ma gandesc ca s-o referit la sarutat.Da de ce sa vrei sa iti saruti fosta cand zici clar ca nu vrei sa fii cu ea si de ce se baga in seama in fiecare zi cu mine daca nu vrea nimic, adica tot vroia sa sa ma atinga la faza cu ruju si o batut apropo cu sarutat.Voi, baietii de ce ati face asta? asta ii un fel de batjocura? sau ii e dor de mine si ii rusine si incearca sa ma impace cu dume? Pentru baieti acuma, daca voi ati facut asa ca v-ati tot uita la fosta, v-ati bagat in seama cu ea, ati batut apropo de sarutat, si tot nu ati vrut sa va impacati, de ce ati facut asta atunci?
Astept raspunsuri.
Va multumesc!

1 răspuns:
| SalamandraIubitoare a răspuns:

Daca chiat te place iarasi incearca sa-l faci sa zica sincere, asa am facut si eu cu o fata pana am fost imbreuna(app eu o enervam placut). Deci cred ca ai putea sa ii joci jocul intr-un fel.Super ca te-am ajutat.