| alliss a întrebat:

Am mai scris intrebarea asta dar nu s-a afisat. Deci sa zicem ca am o mica problema. Luna trecuta mi-a venit ciclul pe 13.Luna asta pe data de 7 am avut un contact sexual protejat. Pe la mijlocului actului sexual cand vroia sa ma penetreze exact atunci s-a rupt prezervativul deci nu ma penetrat fara. Asa. Peste 2 zile am mai avut un contact sexual protejat de data asta fara probleme. Dupa cateva zile eu cu prietenu ne-am mai jucat putin sa zic. si m-a penetrat de vreo 3 - 4 ori fara prezervativ. ATAT! Cam asta o fost pe luna asta. In jurul datei de 13 14 15 chiar trebuia sa-mi vina ciclul... dar vad ca intarzie. sanii ma dor dar putin.Eu am ciclul menstrual neregulat nici o data nu vine la timp.am 16 ani. Sa fie vreo intarziere? Multumesc celor care ma ajuta :*. Cei care au chef de misto dati BACK!

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

Fa si tu un teste de sarcina la 2 saptamani dupa contactul sexual, dar iti garantez ca sunt sanse mici sa fii insarcinata. Ciclul menstrual NICIODATA nu este regulat.