| Andreutssssa a întrebat:

Bună.Am mari probleme la stomac,când inghit simt o durere cam in piept, si cand trac aer la fel..cred ca e la intrarea in stomac ceva. Durerea sta asa,si cand inghit sau trag aer in piept ma doare si mai tare.
Scuze categoria,stiu ca a cea mai vizionata.
P.S:Urmeaza sa ma duc la doctor, dar as vrea niste idei ce am.

Răspuns Câştigător
| MorcovuNud a răspuns:

Pai daca la piept ai ceva cu mameloanele adica o sa iti creasca sau se mai formeaza, poate fi iar ceva cu o problema in jurul lor adica zona aia >Esofag>Plamani>Mameloane! pe iubita mea o dureau mai tare cand ii cresteau are 13 si eu am 14 ani! mult succes recomand la doctorul de familie apoi la ginecolog sau cel cu plamani!

| Andreutssssa explică (pentru MorcovuNud):

Mulţumesc foarte mult! Cred că, ai dreptate.
Meritaţi funda toţi, dar tu mi-ai spus exact ce am.
Oricum ma duc la doctor!

4 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Ai senzatie de greata sau ceva? De cat timp te doare?

| Andreutssssa explică (pentru BlackheartQueen):

Nu,nu am senzaţie de greaţă.Mă doare de vreo 3-4 zile.

| Azµre a răspuns:

De ce nu-ți întrebi părinții? că de aia ai!