| Diamondnsr a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor de ce nu pot sa imi fac o iubita la 15 ani eu sunt mult mai matur fata de clasa mea nu ma prostesc m-am maturizat mai repede si ei tot copii prosti au ramas.Generati asta de clasa a IX-a 9 e foarte copilaroasa am nimerit intr-o generatie de copii eu sunt mult mai matru ma gandesc la iubita la viata, la banii la afaceri la munca la invatat.Nu mai gandesc ca un copil prost care numa se prosteste.Ce sa fac ca sa imi gasesc o iubita matura eu vreau o fata cat de cat matura sa nu fie o cu minte de copil! Dau funda

3 răspunsuri:
| mihnulet a răspuns:

1. si tu esti copil pentru ca neai repetat de 30 de ori ca esti matur si ceialti copi(chiar si intr-un mod copilaros sa fiu sincer)
2. nu uita ca dumnezeu te intruma deci ai incredere si asteapta.

| RaulKingBmx a răspuns:

Din pacate asta e generatia. Nu mai sunt copii ''maturi'' rar vezi unul asa.

| Diamondnsr explică:

Mersi Raul sunt foarte suparat ca traiesc intr-o generatie de copii care nu vad viata asa cum o vad eu. Vreau o prietena mai apropiata si nu prea pot gasi.Generatia asta de boboci din 2013 nu ies in oras la un pub sa vorbim chieste mai serioase numa copilarii si prosti.Eu am si un frate de 23 de ani care ma mai maturizat