| elisabeta90 a întrebat:

am nevoie de ajutor, iau anticonceptionale artizia de 3 luni de zile, in ultima saptamana exact prima zi am intarziat de luat pastila cu 4 ore, dupa care le-am luat la ora fixa cum trebuiau. dupa ultima pastila din folie am avut contact sexual, este vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata? sad sunt f stresata sad imi poate raspunde cineva?

1 răspuns:
| madylynatha a răspuns:

Da o sa fii insarcinata da` stii exista prezervative si avort tonguebig grin