| aiko123 a întrebat:

as avea nevoie de ajutor. Imi place de un tip, dar nu stiu sigur daca ma place eu i-am zis ca il plac(printr-un bilet ), iar el nu a zis nimic, vreau sa il fac sa se indragosteasca de mine. cateva sfaturi? funda.

Răspuns Câştigător
| smile4mee18 a răspuns:

Afla ce tip de fata ii place.Fii provocatoare dk asa ii place si nu te lasa usor. Da' vezi sa nu exagerezi! Dk vezi k tipu nu-ti da atentie treci la urmatorul.Succes!:*Funda?

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Depinde de varsta. In caz ca esti de ex: 12 ani si tipul e 18 nu ai sanse numai daca esti frumoasa si te lasi greu. Mai exista si varianta ca poate ii place de o prietena de a ta. Cel mai usor e sa iti pui o prietena sa il intrebe si sa ii dea id-ul tau daca e smechera. Apoi vorbesti tu cu el pe mess si sa nu te lasi usor. Cu cat esti mai usoara cu atat mai mult te poate juca pe degete.
Sper ca ai inteles ceva. Multumesc pentru timpul acordat.

| AndruţHere a răspuns:

Hmm "vreau să îl fac să se îndrăgostească de mine". Prea mulţi utilizatori folosesc fraza asta.Eu spun să nu mai arăţi aşa de mult că îţi place de el.Asta ar fi un lucru jenant pentru el(în cazul în care nu te place) sau pentru tine(în cazul în care îţi auzi vorbe pe la spate). Dacă o să afle toată clasa..sau a aflat deja..prefă-te că nu-l placi şi las-o cum a picat, zic. Dacă băiatul acela nu te-a băgat ăn seamă până acum tu de ce să faci asta?