| alexandranustiuefectiv a întrebat:

Bună,am nevoie de ajutor, iubitul meu și-a dat drumul puțin lângă zona intimă a mea dar am ramas nemișcată și inauntru nu s-a dus nimic, m-am sters cu șervețel umed și m-am spalat repede. Exista sanse de sarcina? Menționez că era pe lângă și nu atinsese vaginul deloc, era fix lângă afară gen.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Prin telepatie sau prin ejaculare pe mobile, covoare, sau pe langa tine, este imposibil sa ramai gravida.
Doar daca a introdus penisul in vaginul tau, atunci ai sanse sa ramai gravida.

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu sunt sanse, daca nu te penetreaza vaginul tau nu sta deschis ca o "gaura", e inchis la intrare.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu exista sanse.Totusi, alt loc sa termine chiar nu si-a gasit?

| alexandranustiuefectiv explică (pentru dullcat):

Nu trebuia să se intample așa. nu a vrut să facă asta

| sammie a răspuns:

"lângă afară"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este imposibil.