| Dy3nutzza a întrebat:

am nevoie de ajutor. M-am despartit de prietenul meu dupa o relatie de 2 ani si 5 luni din cauza ca am aflat ca el ma inseala. Nu imi vine sa cred mereu zicea ca sunt totul pentru el si vrea sa fim mereu impreuna si acum aflu asta. Deci m-am certat cu toata lumea pentru el de la parinti la prieteni din copilarie. Cand am aflat asta nu imi venea sa cred. Am hotarat sa ne despartim el fiind nesimtit nu a recunoscut nimic. Astazi eram cu prietenele si a venit si m-a luat cu forta cu el. Ma invinetit pe mana si nu a vrut sa-mi dea drumul. Iam promis ca stau si vorbesc cu el dar cand mi-a dat drumu am reusit sa fug. Nu credeam dupa 2 ani de zile ca este in stare de asa ceva. In plus a lovit o colega care mi-a zis ca m-a inselat si s-a suparat si aia pe mine ca i-am zis.Eu nu i-am zis nimic dar fiindca ea la vazut si-a dat seama si a lovit-o. Fata s-a dus la politia si acum nu stiu. Un sfat cum pot uita un asemenea om de nimic? De fapt acum imi e frica de el pentru ca zis ca daca ma vede cu altcineva il bate sa ma lase. Pliss un sfat sunt disperta.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În 2 ani și 5 luni nu ai știut ce ai lângă tine, interesant!
Maturizează-te și nu te mai uita înapoi.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Un set de întrebări pentru tine:
1. Tu nu te-ai prins ce-ai lângă tine în aproape 2 ani şi jumătate? Da' tu pe ce planetă trăiai?
2. Nu el te-a pus să te cerţi cu nu-ştiu-cine aşa că de ce spui asta ca şi cum ar fi vina altcuiva decât A TA?
3. Dacă nu l-ai prins în fapt şi ai doar vorbele "unei prietene", întreb şi eu: Şi dacă nu te-a înşelat?

Hai salut.

| danielagoldica a răspuns:

Hai ca esti dusa rau de tot cu capul? Tu te iei dupa prietene!? Daca te-a mintit? Daca era sa te insele nu se, mai complica atat cu tine.

| szmotovio a răspuns:

Omu asta are probleme cu capul. ignora l pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti da id-ul tau de mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca va iubitzi asa mult inpaktziva si daca el te iubeste asa mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost inselata dupa 4 ani.Am vrut sa-l iert dar m-am ambitionat atat de tare incat nici nu vreau sa m-ai stiu nimic de el.Sa nu-l ierti!

| valentina_3667 a răspuns:

Uita-l nu merita

| Marcela_6116 a răspuns:

Toti barbatii sunt la fel.Nu merita sa-l ierti. Daca a facut-o o data, o va face si a doua oara. Zic eu.