| Pisicutza7 a întrebat:

Prietenul meu m. a inselat de m.ai multe ori cand ne.am certat.si acum mi-a promis ca nu o sa o mai faca ca ma iubeste sh ca nu vrea sa ne desp. dar acum iar ne-am certat. ce sa faC? sa-l cred ca nu ma mai inseala?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai merita sa stai cu el, te va insela in continuare.

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa te desparti de el, din moment ce acum face asa, nu vad de ce pe viitor s.ar schimba.

| honkydonky a răspuns:

Pune-i in balanta calitatile si defectele...vezi cat de mult te face fericita si cat de mult te face sa suferi. Poti sa ii mai dai inca o sansa sau sa renunti la el definitiv(chiar daca o sa fie greu). Asta tu decizi