| cosmy_9080 a întrebat:

am si eu o problema:am avut o relatie de 3 ani cu un baiat si dupa ce ne-am despartit ca sa-l pot uita am stat cu altu, acesta avusese si el o relatie de 5 ani dar parintii lui nu-l lasau cu ea pentru ca il insela mereu, nu este pentru un singur baiat.cred ca intelegeti ce vreau sa spun. mie imi zicea ca a uitat-o si ca nu o sa se mai impace cu ea ca nu vrea sa-si supere tatal bolnav, am stat 3 luni cu el iar in astea 3 luni imi mai spunea lumea ca i-a vazut masina la ea dar el imi nega mereu pana intr-o zi cand m-a lasat pentru ea desi atunci nu mi-a recunoscut chestia asta, stiam ca pentru ea a facut lucrul asta. Dupa o luna si ceva m-a cautat "plin de regrete" si mi-a zis ca vrea sa ne impacam, pentru ca il iubesc l-am iertat dar nu a durat mult (o saptamana) pentru ca era cu amandoua, am aflat amandoua chestia asta in aceeasi seara dar pana sa apuc eu sa-i zic lui ceva m-a sunat si mi-a zis ca e si cu ea.Acum.in ultimul timp cand ma vedea pe strada cu prietenele mele oprea langa noi sa vorbeasca cu noi, eram "amici". Fata asta il inseala mereu, bine.ca si el pe ea, a inselat-o si cu mine saptamana trecuta.si ieri m-a cautat si mi-a zis sa ne intalnim si imi e greu sa-l refuz pentru ca il iubesc dar ma simt folosita.Nu stiu ce sa fac.credeti ca pot avea vreodata o relatie normala cu el? sa-l uit sau sa lupt pentru el? desi nu vad cum... el cu fata asta se intalneste pe ascuns, desi i-a facut multe nu poate renunta la ea, daca ar fi fost oricare alt baiat in locul lui cred ca nici nu se mai uita la ea.[multumesc].

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Totul se rezuma la sex. Fata uita-l, ca si cum nici nu l-ai cunoscut si cauta-ti pe altcineva, iesi cu prietenele. E plin de baieti. Oricum e un individ slab si las. Halal mascul. Eu in viata mea nu m-am impacat cu cineva de care m-am despartit. Fi mai ambitioasa nu mai cersi la el. Forta fie cu tine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e prost si cel mai bine e sa uiti de el.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Uite. nu poti lupta pentru el daca el nu se straduieste deloc. e viata lui! probabil s-a obisnuit asa si crede orbeste ca fata aceea se va schima intr-o zi!