| alicool a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutorrrrr! Timp de 3 saptamani am fost cu un baiat , Andrei si in aceste 3 saptamani o tineam din cearta in cearta si azi la ora de istorie un coleg pe nume Matei m-a rugat sa stau cu el in banca si Andrei s-a cam suparat dar nu prea stiu de ce ca si el mai sta in banca cu alte fete ,in fine si in pauza mi-a zis el ceva dar nu mai stiu sigur ce dar m-a enervat foooarte tare si i-am zis ca poate sa se duca la Venere(Venera e o colega la care Andrei cand eram impreuna se dadea la ea) si el a zis bine si azi pe mess m-a rugat sa-l iert si i-am zis ca deja l-am iertat de prea multe ori si apoi am fost in parc cu cea mai buna prietena a mea si ne-am intalnit cu el si cu alti prieteni de-ai lui si nici nu ne-am spus buna,am trecut unul pe langa altul de parca nu ne-am fi cunoscu si nu stiu ce sa fac ca m-am indragostit tare de el,dar m-a facut prea mult sa sufar, cum sa il uit,sau ce trebuie sa fac sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| Carabush a răspuns:

Sti cum e proverbul acela '' ochii care nu se vad se uita ''? incearca sa-ti gasesti o activitate si sa uiti de el, sa nu-l mai vezi asa deswinking
si mie mi s-a int a fost super naspa dar macar nu am plans dupa elwinking; nici tu sa NU plangi dupa niciun baiat, nu merita, mai ales unul ca el x-(
te-am pupacit, sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Kennedy95 a răspuns:

Mai incearca sa-i dai mici sanse de a se revansa daca vrea si incearca sa fi stapana u pe situatie si putin mai indiferenta. vorbeste cu el daca vrea sa o luati putin de la inceput dar incearca sa iei u conducerea si sa-l faci sa iti demonstreze ca vrea sa fie cu tine sau sa demonstreze k merita sanse in continuare.u incearca sa-i propui asta. daca o sa vrea sa incercati din nou atunci e bine, inseamna ca mai simte si el ceva. daca nu uita-l si fa asta gasindu-ti alt baiat care sa te merite sau care sa consideri u k merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citind toate intrebarile tale nu pot decat sa-ti zic: You go girl! :D
http://www.youtube.com/watch?v=inwAc-ZBpx0