| StiTuCine a întrebat:

Salut, imi verific destul de des testiculele.
La ultima verificare acum 2 zile, am verificat testiculele, netede sunt dar, cand am atins zona DINTRE CAPUL TESTICULULUI STANG SI EPIDIDIM AM SIMȚIT LA PALPARE CEVA CA O AȘCHIE DE LEMN ÎNFIPTĂ IN CARNE. (dura la atingere și puțin dureroasa la palpare. Repet intre marginea capului testicular stang și epidim. La palpare pare ca e detașabil, pare.
Am zis sa va întreb, daca nu pun mana acolo nu doare de niciun fel, dar cand pun mana pe chestia aia și palpez, doare puțin însă fiind fix lângă epididim nu știu dacă doare chestia aia sau epididimul.
Ce ziceți ca e?
Va mulțumesc anticipat pentru răspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Consult la medic! URGENT!

| StiTuCine explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Ce crezi ca e? o parere.

| dariaenache a răspuns:

Mergi la medicu johny pacat