| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am nevoie de niste sfaturi va rog, in ultimul timp am tot mai des pofta de sex, tin sa mentionez ca am facut-o doar de 2 ori, nu am mai facut sex de aproape 8 luni, si am inceput sa simt nevoia din ce in ce mai des, sincer sex nu prea vreau sa fac, pentru ca nu am cu cine si nici cu oricine nu vreau, am incercat sa ma masturbez, sa imi introduc degetul, dar am o senzatie de durere si nu am putut sa il bag, +ca am si o teama, o retinere, nu stiu de ce, am nevoie de un sfat, cum sa imi potolesc poftele astea sau cum sa fac sa nu le mai am, tin sa mentionez ca nu am varsta necesara pentru jucarii sexuale

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Masturbarea clitoridiana e cea mai indicata. Iar jucarii sexuale poti comanda pe net.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Dar care era ideea, de ai facut sex de la o varsta atat de mica? Pofta asta tu ai declansat-o. Acum gandeste-te cat mai putin la sex, nu consuma pornografie, cum iti recomanda si Mihainicu, si apetitul iti va scade, iar masturbarea feminina se face la exterior. Practic-o moderat, daca nu vrei sa ai un apetit sexual prea mare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel mai bine nu te mai gandi la sex, si nu te mai uita nici la filme erotice sau xxx, ocupati timpul cu alte activitati.

Răspuns utilizator avertizat