| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am nevoie de o parere va rog fara mistouri si asa sunt distrusa.
M-am cunoscut cu un tip pe 7 iulie 2019 si pana acum s-au intamplat multe intre noi: vorbeam zilnic, ieseam ma ducea acasa.Cand ne-am cunoscut mi-a adus si flori. In fine, am ajus dupa 4 luni sa facem sex, eu fiind virgină. Intre timp am mai vorbit acum 3 luni urma sa facem iar sex dar cu o zi înainte ma suna o tipa la miezul noptii ca de ce vorbesc cu el ca e prietenul ei.A doua zi ii spun lui si nu recunoaste, mi-a zis ca poate e o prietena a mea care face misto, atunci nu am mai facut-o. Acum 3 zile am gasit niste poze cu ei din 2020 ca au facut revelionul impreuna si scria ca sunt intr-o relatie din iunie 2019 deci cu o luna inainte sa ne cunoastem.I-am dat mesaj si nu a recunoascut a zis ca doar vorbeste cu cineva apoi dupa cateva insistente mi-a zis ca m-a f***t. Efectiv nu imi vine sa cred, adica pe bune daca era intr-o relatie cu ea de ce a mai iesit cu mine si am facut-o si s-a ajuns asa departe? Ma jur, nu imi vine sa cred cum a putut sa imi faca asta, el a fost cel caruia i-am dat virginitatea mea. Cand ne-am cunoscut scria ca e singur, dupa ma blocase anul trecut cand ma deblocase prin octombrie la fel scria ca e singur si acum dintr-o data este intr-o relatie de atunci.Va rog nu faceti mistouri ca sunt distrusa, adica pe bune daca era cu ea de ce a mai iesit cu mine si sa se ajunga asa departe? Ieri imi spune sa ne intalnim sa vorbim ca nu e adevarat, dupa ma intreaba daca vreau sa o facem si am refuzat, mi-a zis ca vrea o relatie serioasa dar ca al lui nu ii de acord cu ea ca e fumatoare. Nu am acceptat sa o facem iar dupa mi-a zis ca sa il las in pace ca are viata lui langa altcineva.Măi, dacă era intr-o relatie cu aia de ce am mai ajuns sa ne cunoastem noi la o lună de relatie a lui cu ea el mi-a zis ca data de pe Facebook nu reprezinta nimic adevarat si pozele la fel.Nu mai inteleg nimic, adica daca o iubea pe ea o mai facea cu mine si sa se ajunga asa departe? Am nevoie de sprijin moral, nu vreau mistouri.A zis ca ii place de mine ca sunt mai micuta si mai slabuta si mai ales ca nu fumez.Credeti ca ma va mai cauta? Nu pot sa cred ca mi-a facut asta, sunt distrusa, macar de nu se ajungea asa departe, dar daca o iubea pe ea nu facea asta. Si apropo mereu cand ma vedea pe strada imi dadea mesaj ca ce fac ca m-a vazut.Credeti ca ma va mai cauta?

24 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cred ca nu prea ti-a placut scoala, pentru ca nu esti foarte coerenta, insa am cam inteles ce incerci sa expui. Ceea ce nu inteleg insa, este: de ce ti-ai dori sa te mai caute un asemenea individ? Chiar nu esti in stare sa-ti dai seama ce-i de capul lui? Chiar nu esti in stare sa iti dai seama ca isi bate joc de tine si te trateaza ca pe un obiect sexual?

| darrio2007 a răspuns:

Pentru el ai fost doar roata de rezervă. Se practică.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca-i genul de curvar care asta face, are 2-3 fete in acelasi timp si va minte pe toate, interesul lui fiind doar sexul gratis.
Da-i pace! daca relatia nu a mers in 2019 si apoi a iesit si scandalul cu cealalta fufa, atunci chiar ar trebui sa te bucuri ca ai scapat de un smecheras ca asta.
De ce ti-ai mai dori, sa te caute un asemenea specimen?
Nu crezi ca si-a batut suficient de mult joc de tine si te-a injosit?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De te va căuta sau nu, ai învățat ceva. Unii sunt masculi, ca taurii pe pajiște, le iau la rând pe toate.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Cand ne-am cunoscut scria ca e singur, dupa ma blocase anul trecut (de ce?) cand ma deblocase prin octombrie la fel scria ca e singur "

Din exterior, eu văd lucrurile așa:
Când se certa cu cealaltă (ori, era pus pe liber de ea), revenea la tine. Când se împăcau, era al ei.
Probabil, tot intr-un moment ca acesta, te-a cunoscut și pe tine, când între ei a existat o ruptură temporară, o pauză. Dar când lucrurile s-au rezolvat, s-a reintors la ea, dar in același timp, păstra legătura si cu tine.

Acum, nu știu dacă tipul e doar un Don Juan, ori are și alte defecte, pe care cealalta nu i le acceptă, și de aici atâtea "comeback"-uri intre ei. Nu-i exclus ca si in noaptea in care te-a sunat cealaltă, el să fi fost lângă ea (poate că i-a luat telefonul din mână, a răsfoit prin agenda lui telefonică, sms-uri, i-a destăinuit tot, iar el nu a avut curajul să facă nimic, ca să-i demonstreze că o iubeste doar pe ea).
Eu nu stiu de ce, in iarna 2020 nu ati făcut revelionul impreună, deși ziceai că erați un cuplu. Inima chiar nu ți-a zis că ceva nu-i in regulă? Sau ignorai ce îți șoptea? Mi-e imposibil să cred că nu ti-ai pus semne de intrebare.
Acum, dacă ai ales să îți pierzi virginitatea cu el, nu inseamna că tipul a făcut prin asta, un contract de a rămâne veșnic cu tine. Tu te consideri, probabil, o fată serioasă și fidelă, și ai sperat că primul din viața ta, va fi și ultimul. De multe ori, nu e așa. Acum, incearcă să-ți revii, linișteste-te, iar când inima va fi pregătită de o altă relatie, va primi pe altcineva. Deocamdată, lasă lucrurile să se așeze și caută-ți preocupări frumoase.

,

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru floresdemayo):

Sincer are 24 de ani. Credeam ca ie imatur.Eu stiu ca atunci cand iubesti o femeie nu o inseli.

| floresdemayo a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Sunt care iubesc mai multe femei odată. Ori, iubesc doar pe una, iar de altele se folosesc.
Altii nu sunt hotărâți ce vor. Sunt (incă) in căutare...

Oricum ar fi, nu sta niciodată pe capul unui om, nu insista și nu-l presa că devii foarte enervantă. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te va căuta.

| Xpressurself a răspuns:

Nu i-ai dat nimic, e doar o bucatica de piele sa te protejeze de obiecte externe. Gandeste-te ca inainte nu exista lenjerie intima. Are rolul de protectie pana cresti mai mare si esti mai capabila sa te feresti singura.
Te va cauta daca ii dai tu semne ca vrei ca acum stie ca a sarit calul ca sa zic asa.
Dar chiar mai vrei sa te caute cand stii ce fel de om e? Sa fii carpa lui? Cantareste bine. Sunt destui baieti care te plac si ar vrea sa fie cu tine. Da-le o sansa. Il vei uita la cateva saptamani dupa ce vei avea un nou iubit.

| Jonas94 a răspuns:

Păi tu mai vrei să te caute?
Asta e întrebarea cea mare.

| BabaOarba a răspuns:

Bineinteles ca o sa te caute, dar tot pentru sex.

De altfel nu stiu de ce ai mai vrea sa te caute.

Mai mult, la varsta asta nu inteleg de ce lumea vrea relatii serioase. Cine mai spera sa isi gaseasca iubirea vietii in liceu? Cate cupluri casatorite s-au cunoscut atat de tineri? Cata maturitate crezi ca ai ca sa poti avea o relatie cu adevarat serioasa de acum? Relatie durabila este atunci cand duci impreuna si impartasesti lucruri de oameni mari, cum ar fi sa te intretii singur sau sa avansezi in cariera. Cand impartasesti doar chestii de genul ce film vedem azi, unde iesim diseara, asta nu inseamna relatie serioasa. Si nici nu trebuie.

PS: Pentru baieti sexul nu are legatura cu dragostea. Si de altfel in general sexul e sex, iubirea e iubire. Nu "prinzi" niciodata un barbat cu sexul sau ca ii faci un copil. Nu te astepta sa te caute pentru ca l-ai facut sa "nu te uite", o sa te caute doar pentru ca nu are cu cine sa faca sex.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil te va mai căuta. Fii desteapta și dă-i cu flit. Te va cauta pentru sex. Baieti mai sunt

| jorjache a răspuns:

Se folosește de tine
Dacă voia o relație cu tine, erați împreună

| Rowi76 a răspuns:

O sa te cauta. Doar ca pentru sex. Cel mai bine este sa-l stergi de tot din amintirile, mintea, telefonul etc. tale.

| Azraelrey a răspuns:

Stiu ca e greu pentru tine, mai ales ca a fost primul in viata ta, dar trebuie sa treci peste asta. Te-a folosit doar pentru sex. Iti dai seama ca o sa te mai caute doar ca sa faceti sex. Ce poti face tu este sa ii spui sa te lase impace daca te mai cauta si daca nu intelege il ameninti cu politia si gata. Daca vrei sa vorbești cu cineva si nu ai cu cine, indiferent de situatie cauta ma pe insta: azrael.rm26

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Azraelrey):

Hei nu am Instagram ca sa vorbim, da-mi mesaj in privat

| Azraelrey a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Ti-as da, dar nu ma lasa site-ul sa iti dau mesaj...

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Azraelrey):

Nici pe mine

| Azraelrey a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Daca vrei, am Facebook putem vorbi acolo

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Azraelrey):

Da-mi numarul tau si te caut pe whatapp sa vorbim

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

In privat da-mi numarul daca vrei

| Azraelrey a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Gata, ti-am trimis o felicitare cu numărul meu

| Ianculescu_Amulius_1984 a răspuns:

Nu toate persoanele pot fi de incredere.

| Ianculescu_Amulius_1984 a răspuns:

Buna accepți sa te cunosc dacă te rog și poate putem avea o relație serioasa? îmi raspunzi daca te rog și ești f serioasa?