| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra urgent. Acum o saptamana si jumatate am avut un contact sexual in care s-a rupt prezervativul, dupa o ora am luat escapelle. Peste 5 zile trebuia sa imi vina mentsruatia dar mi-a venit peste o zi de la adminstrarea pastilei care m-a tinut aproximativ 5 zile Dupa am niste scurgeri maronii deschise, ma doare cateodata capul si ma doare tare spatele in partea stanga jos, simt ca am racit. Sunt simptome de o eventuala sarcna, o problema la rinichi sau dereglari hormonale. Astept raspuns, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexuta4you a răspuns:

Eu spun sa-ti faci un test nu stiu daca putem vb de sarcina pentru ca e prea curand pentru simptome cred.Fa un test de sarcina si te lamuresti

6 răspunsuri:
| Ner0 a răspuns:

laughing faza e ca bogdan nici nu stim daca are prt laughing exact. dc s-a facut cat dragoste si sex... pentru intreari mai intime

| zxzx a răspuns:

Esti bortoasa rolling on the floor

| d33amaria a răspuns:

Scuzele de rigoare pentru scrierea gresita a unor cuvinte

| d33amaria a răspuns:

As prefera un raspuns mai detaliat bogdan daca tu crezi ca este asa si ai trecut prin asta cu pretena ta, daca nu sa stii ca nu-mi plac glumele proaste.E dreptul meu sa pun o intrebare oricat ar f ea de penibilahappy

| d33amaria a răspuns:

Alexuta multumesc pentru raspuns, ai dreptate!

| AnNa123454 a răspuns:

Mai bine ai face o ecografie...Cine stie.straight face poate chiar s-a rupt si a intrat cam multa sperma...straight face mai bine ai consulta un doctor.tongue. fundita?straight face