| xyz111 a întrebat:

Buna,am nevoie de putin ajutor.Sunt stangace in ceea ce priveste baietii, relatiile ..si vreau sa stiu ce as putea face cu prietenul meu, subliniez avem mai putin de 17-18 ..de exemplu la un chef, cand se spune "a sta cu cineva" ce inseamna?

5 răspunsuri:
| biadulce a răspuns:

Pai cu ce ai nevoie de ajutor?
Insemna:Sa petreci timp cu acea persoana.

| SorinTudor a răspuns:

Sa va simtiti bine dansand, vorbind si ce mai faceti voi sa va simtit bine laughing

| Dariusuu a răspuns:

Să petreci cu el.

Dansează, sărută-l, iubeşte-l.

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca nu aveai ce cauta singura la acea petrecere si s-a oferit cineva sa stea cu tine. Incearca si fii mai clara in exprimare.

| EvelynAlexandra98 a răspuns:

"A sta cu cineva" = a avea o relatie cu ea, nu "sexuala", o relatie care consta in tinut de mana, dansat, saruturi, i don't know, ceva pe aici. Stai linistita, nu cred ca te arunca in pat, si totusi, ai grija. Sper sa fie okey. :3