| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna happy Am nevoie de sfatu' vostru happyE putin cam lunga poveste happy
.Nu de mult o prietene mi-a facut cunostinta cu un baiat.Ei au venit pe la mine.Pana cand prietenea mea a stat la o verisoara de a ei, eu am status cu acel baiat.A fost ok, am povestit ne-am dat cu bicicleta etc...De atuncea [au trecut aprozimativ 1-2 saptamani], povestim in fiecare zi pe facebook...[el e intr'o scoala cu mine doar mai departe cu mult de clasa mea]..Intr-o zi mi-o spus c ii sunt simpatica. Dupa aproximativ o zi,o fost ceva film in oras la care a venit si el, mi-a spus ca va sta cu noi.dar nu a mai avut loc.:\.In seara respectiva m-am dus acasa, si am zis ca am status 30 minute singura afara si a zis ca trebuia sa il chem si bla bla bla,tot in acea seara mi-o zis ca ii sunt foarte simatica.[asta a fost acum o zi]. Aproape tot timpu povestim pe facebook. Ce parere aveti, credeti ca ma place? Eu sincer la inceput credeam ca o sa fim doar prieteni, dar acum chiar imi place de el oh go on..Deci..credeti ca ma place? :3
P.S:Sunt 3 ani diferenta intr'e noi doi.

2 răspunsuri:
| Miky1 a răspuns:

Nu e prea clara povestioara., dar cred ca te place.Si daca este cu trei ani mai mare, e OK.Sa nu fie mai mic, sau de aceeasi varsta

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Posibil da, posibil nu, dar dupa continut te place