| LittleRose a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat.A aflat ca imi place de el si de atunci ma saluta si se baga in seama cu mine intr-un mod frumos.Se uita frumos la mine mereu.Cand l-am intrebat de ce face asta, mi-a spus ca suntem prieteni.Inainte de asta, a spus ca nu isi doreste o relatie chiar acum.M-am gandit sa il intreb cumva daca vrea sa fie cu mine.Desi nu sunt sigura in ce masura este interesat de mine.O data cand ne-am intalnit,i-am vorbit putin cam rastit si parca de atunci e putin, doar putin mai distant.Ce credeti ca ar trebui sa fac? Fundita+vot.

Răspuns Câştigător
| RapMusic a răspuns:

Nu stiu...fa ce iti spune inima nu ai nimic de pierdut
funda?

1 răspuns:
| Vulturica a răspuns:

Eu zic ca...te place! Sa nu-i mai vorbesti urat, nimanui nu-i place asta.Cand ti-a zis ca nu isi doreste o relatie chiar acum inseamna ca de fapt i-a fost rusine sa-ti zica ca te place.(acel "chiar acum" conteaza mult)