| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna happy Am nevoie de sfatu' vostru happyE putin cam lunga poveste happy

.Nu de mult o prietene mi-a facut cunostinta cu un baiat.Ei au venit pe la mine.Pana cand prietenea mea a stat la o verisoara de a ei, eu am status cu acel baiat.A fost ok, am povestit ne-am dat cu bicicleta etc...De atuncea [au trecut aprozimativ 1-2 saptamani], povestim in fiecare zi pe facebook...[el e intr'o scoala cu mine doar mai departe cu mult de clasa mea]..Intr-o zi mi-o spus c ii sunt simpatica. Dupa aproximativ o zi, o fost ceva film in oras la care a venit si el, mi-a spus ca va sta cu noi.dar nu a mai avut loc.:\.In seara respectiva m-am dus acasa, si am zis ca am status 30 minute singura afara si a zis ca trebuia sa il chem si bla bla bla, tot in acea seara mi-o zis ca ii sunt foarte simatica.[asta a fost acum o zi]. Aproape tot timpu povestim pe facebook. Ce parere aveti, credeti ca ma place? Eu sincer la inceput credeam ca o sa fim doar prieteni, dar acum chiar imi place de el oh go on..Deci..credeti ca ma place? :3

P.S:Sunt 3 ani diferenta intr'e noi doi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare ca ii esti simpatica, incearca sa te apropii mai mult de el, sa vezi ce crede despre tine, fetele sunt sirete cand vine vorba de baieti, te descurci tuhappy

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Pai uite 2 chestii care se bat in cap:
daca ti-a zis exact cu cuvintele astea"vreau sa eu trag aleia" mie imi da de inteles ca e genu care vrea doar distractie.iar genul asta de baieti NU au niciun motiv sa fie AMICI cu o fata, cum e cazul tau.concluzia mea, vrea sa vada daca ai ceva impotriva si prin asta sa-si dea seama daca intre voi poate fi ceva.voi fetele cand va spunem de altele, va dati repede de gol daca ne placeti.deci eu cred ca e un test.fa cumva si spune-i ca vrei mai mult de la voi

Răspuns utilizator avertizat
| Andr33ya a răspuns:

S-ar putea sa te placa :*.Dar ai grija fiindca baietii de acum mint foarte bine si te poate fraierii. Daca e stai cu el o perioada si daca vezi k iti propune chestii...despartete de el.Asta e sfatul meu. Funda?

| vali123456575 a răspuns:

Wow 3 ani diferenta e ceva da eu din cate am inteles eu cred ca te place fa tu primul pas si fai un compliment si vezi ce reactie are daca e ceva imi dai mesaji si iti raspund imediat