| cristiyana a întrebat:

am nevoie de sfaturi va rg.ma simt aiurea.nu intru in detalii, spun decat atat. m-am despartit de prieten acum 2 luni si acum m-am combinat cu colegul lui dar eu ink tin la el. e foarte inkpatanat si orgolios de aceea nu ma suna si eu pe el nici atat.tot ce conteaza e ca vreau sa ma impac cu el.(am stat 2 ani impreuna iar acum cand i-am zis sa ne impakm a spus ca tine la mine ca la o amik) ce sa fac? sa astept sa dea el vreun semn sau sa-i mai zic odata ca vreau sa ne impakm? va rog, ceva sfaturi big grin

2 răspunsuri:
| love_6120 a răspuns:

Ma sincer acum daca el ti-a zis ca tine la tine ca la o amica...
nu cred ca mai are rost sa incerci
dar daca tot te incapatanezi sa te impaci cu el, lasa orgoliile la o parte si spune-i ce simjti si intraba-l daca e posibil ca si el sa simta acelasi lucru

MULT SUCCES!:*

| mady_5075 a răspuns:

Daca ti mult la el intreaba-l daca nu, asteapta