| alina6344 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Este o poveste puţin mai scurtă.
Am fost undeva cu părinţii mei şi acolo ma observat un baiat. Eu -nu l-am văzut atunci. El a făcut tot posibilul pana mi-a găsit Facebook-ul şi a cerut numărul meu de telefon de la o cunoştinţĂ comună şi acea persoană mi-a spus că mă caută acest băiat. L-am căutat şi eu pe facebook si întradevar este foarte frumos.
Problema: nu m-a sunat niciodată de cand are numărul meu şi nu îmi dă nici un semn de viaţă. Să-şi fii pierdut interesul sau este prea ruşinos? Am intrat pe el pe facebook si a zis ca nu-şi aduce aminte că a întrebat de mine ceea ce nu prea creed laughing. Mulţumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Poate sia pierdut interesul sau poate e prea rusinos, oricum daca el vrea cv o sa iti zica... Nuti mai fa griji si nu te mai gandi atata la el daca vezi ca acum nu prea se merita... El nu ti-a zis nimic, poate e un gagicar si vrea doar sa te aiba in lista lui de gagici. Daca el a negat nu se merita sa iti pierzi timpul.
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Darius19002 a răspuns:

Poate si-a pierdut interesul.

| Jhfdfd a răspuns:

Majoritatea baietilor sunt atat de timizi incat le este frica sa recunoascawinking, interesul este posibil sa si.l fi pierdut. dar totusi thinking spune-i cunostintei comune sa ii ceara nr. de tel, astfel sunteti egaliwinking apoi suna.l tu prima ca sa vada ca te intereseaza persoana lui big grin.
Daca el te va suna inapoi inseamna ca nu si.a pierdut interesul deci e OK.
Succes :*

| GLu a răspuns:

Sigur este rusinos, motiv pebtru care nu a recumoscut ca s-a interesat de tine, ca daca cica isi pierdea interesul nu pierdea o noua ocazie...fa tu primul pas daca iti place de el, ca sa nu-ti para rau mai tarziu
Bafta!