| xMikishor a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Eu ma inteleg foarte bine cu un baiat, cam d la inceputul clasei a 9-a.Am fost cu el, pentru k foarte dragut, si ne-am despartit dar am ramas foarte buni prieteni. Chiar cei mai buni. Si azi am aflat ca inca ma place, foarte mult. Nu stiu ce sa fac. Am avut o discutie un pic apriga. Sa spun asa. Ce as putea sa fac? e urgent. Si am uitat sa mentionez ca eu am prieten de 4 luni. Si il iubesc. Multumesc anticipat. Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Daca voi v-ati despartit si inca ati ramas prieteni foarte buni, e o problema pentru ca asta inseamna ca ori nu v-ati iubit deloc, ori inca va iubiti. Zici ca il iubesti pe prietenul tau actual, dar totusi vad ca iei in considerare si ceea ce simte celalalt pentru tine, deci e posibil sa mai simti si tu ceva pentru el.Analizeaza-ti mai bine sentimentele si vezi de care esti intr`adevar indragostita.Baftaa!:*

11 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

? Sunt confuza.Cum adica nu ti ce sa faci? Normal ca ramai cu cel care tine la tine.Nu cu cel cu care esti doar „prietena"...gandeste-te si tu putin la situatie. Daca prietenul tau ar afla intr-o zi ca o fosta iubita dae-a lui il place si te-ar lasa balta, cum te-ai simti?
Pune-te in locul celuilalt si vei face alegerea corecta!happy

Have a nice day!

| kaTTsu a răspuns:

"Aderezi" la o mica curveta, felicitari iti doresc o cariera frumoasa.

| xMikishor explică (pentru kaTTsu):

Imi pare rau despre parerea ta. Daca nu stii sa dai sfaturi ar trebui macar sa te abtii.

| kaTTsu a răspuns (pentru xMikishor):

Pai ai iq-ul cat o gaina cum dracu sa ma abtin? Mai ai putin si caci un ou.

| xMikishor explică (pentru kaTTsu):

Nu ma cunosti, ca sa stii ce IQ am eu. Asa ca poti sa-ti tii parerile pentru tine.

| kaTTsu a răspuns (pentru xMikishor):

Nici nu vreau, in 9 luni imi clocesti ouale nu am nevoie.

| Rebecca009 a răspuns (pentru kaTTsu):

Sincer pentru tine singurul mod de a face o fata sa te bage in seama, e sa-ti dai foc si sa tipi cat te tin plamanii

| kaTTsu a răspuns (pentru Rebecca009):

Eu sunt focul, tu esti apa mea, esti o vaca, dar eu sunt boul tau. happy

| Hash001 a răspuns:

Sunt de acord cu safir, daca te dai dupa 2 si esti si fata.
au ajuns astea de 15-16 ani sa arate mai bine decat una de 20-30.

| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce`l mai bine e sa ramai cu cel pe care il iubestistraight facehappyfa ce iti dicteaza inimahappy