| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat vă rog mult. Eo am 17 și el 25. Îmi place mult de el și sunt sigură că și el mă place. Am ieșit de cîteva ori împreună, a venit o dată și m-a luat de la colegiu. îmi face complimente, dar din cauza serviciului. El nu îmi pote oferi mult timp mie. Ultima dată cînd ne-am văzut el m-a sărutat și mi-a dat de înțeles că așteaptă următorul pas de la mine. Cum să fac să nu-l sperii? Ce să-i spun sau să fac pentru ca să-i dau de înțeles că și eu îl plac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cine are servici stie ca nu mai prea are timp de orice si oricat, eu cred ca baiatul asta vrea sa fie cu tine si nu cred ca o i a la fuga daca i spui asta

| PlayWithMe a răspuns:

Iti faci cam multe griji, incearca sa te relaxezi si sa te comporti normal, altfel chiar il vei speria si ai grija, pentru ca multi baieti profita de naivitatea voastra ( fetelor) si poti sa regreti.Incearca sa analizezi clar de ce te place, ce ii place la tine, te place fizic si doar atat? Dragostea este frumoasa, dar dragostea te face sa nu mai gandesti tongue si de multe ori nu alegi chiar foarte bine big grin.

| neutrino a răspuns:

Nu am inteles cum iti face complimente din cauza serviciului. In rest am inteles tot, mai putin din ce cauza poate fi el speriat. Nu-i spune nimic, lasa corpul sa -i vorbeasca!

| robertbora a răspuns:

Daca te-ar place cu adevarat, si-ar face timp pentru tine, cu siguranta, problema e ca nu te place suficient si tu ia-i aratat deha ca il placi in momentul in care ai iesit cu el! sfatul meu....next