| anca_4547 a întrebat:

Am nevoie de voi urgent! Anul trecut am vorbit cu un baiat, ne'am inteles bine, lui ii place de mine, mie de el. Dar nu am apucat sa fim impreuna. Apoi dintr'o data totul s-a schimbat, mi-a zis ca nu mai are rost sa vorbim. Nu am vorbit de 4 luni, cam asa. iar acum cateva zile a intrat pe mine pe mess si m'a intrebat daca mai sunt suparat pe el. Mi'a spus ca vrea sa vorbim iar.
De ce credeti ca s-a razganditi? II place de mine din nou?
Ms:*:
Dau funduta.

Răspuns Câştigător
| Ioana2518 a răspuns:

Pai depinde, Daca sunte-ti la distanta, poate a avut o pasa mai proasta si de asta ti-a zis ca nu mai are rost sa mai vorbit, sa va mai amagiti cu alte cuvinte. Acum daca te-a intrebat daca mai esti suparata pe el asta nu inseamna neaaprat ca te place din nou sau din astea, poate il ignora altii si vrea sa se refugieze la tine, la asta nu te-ai gandit? Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el deschis si poate si mai bine sa va intalniti (asta numai daca sunte-ti din acelasi judet/oras/ aceeasi comuna) pentru a comunica mai pe larg. Noi nu ne putem da cu parerea nestiind cum a fost mai exact.

1 răspuns:
| CHILIPIR a răspuns:

A vrut sa vada daca simti cu adevaratceva pentru el si il vei cauta.