| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Am nevoie iarasi de ajutorul vostru. Intre mine si baiatul pe care il iubesc a aparut o fata. Fata aceea il place, dar el spune ca nu ii place de ea. Eu pe fatuca aia o consideram o persoana de increde si ii spuneam tot, chiar daca stiam ca ii place de baiatul acela. Si de curand am aflat de la prietena mea cea mai buna, ca ea de fapt ma uraste si ma vorbeste de rau pe la spatestraight face, deoarece eu cand ies afara si stau cu el, ne sarutam, ne tinem in brate, dulcegarii din astea. Si eu cand am aflat am fost foarte suparata, deoacere aseara el a sunat-o pe acea fata, si ea ii spunea ca eu imi bat joc de el, ca il folosesc, ca de fapt mie nu-mi place de el.si nu e asa, eu chiar il iubesc foarte mult si el pe mine la fel. Am vorbit cu el, si imi zicea si el ca ma tot vorbea de rau pe la spate, si ca ma uraste mult, Si cand ieseau afara si stateau amandoi cat timp eu nu eram acolo, ea tot il ciupea de mana, chestii din astea. El imi tot spunea mereu ii place deloc de ea si ca pe mine ma iubeste. Toata lumea mi-a spus asta. Dar nu mai stiu ce sa cred. Azi m-am suparat pe el, dar mi-a trecut repede.ca de obicei tongue.nu putem sta prea mult suparati unul pe altul. El i-a spus sa nu mai aiba curajul sa dea ochii cu el, sau sa zica ceva, pentru ca a avut incredere in ea. Ceea ce nu inteleg eu este: ca de ce i-a spus asta? A avut incredere in ea? Chiar vroia sa continue relatia asta intre ei doi? Aici mi se pare ceva dubios. Daca lui ii place de ea si nu vrea sa recunoasca? crying. Mentionez ca el e foarte sincer si direct cand e vorba de ceva serios.de fapt asa e el mereu. Ce credeti ca ar trebui sa fac? :-s. Multumesc de ajutor! happy

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi a avut încredere în ea că ceea ce-l sfătuia era de bine şi s-a prins că era de naşpa. Prin urmare, cu sinceritatea şi atitudinea directă ce-l caracterizează, a trimis-o la plimbare definitiv şi irevocabil şi a revenit la tine.
Tu nu trebuie să faci nimic. El a rezolvat problema care s-ar fi putut abate asupra relaţiei voastre.
Ce mult seamănă prietenul tău cu mine.

Iubiţi-vă frumos.

| Lorelai a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi asa de tare. Poate el o considera doar o amica pe fata aceea si bineinteles te iubeste pe tine. Daca va iubiti nimic nu va interveni intre voi, nici o fata va putea sa va desparta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc SORINA... am si eu o problema ma ajuta cineva?

| deea_4118 a răspuns:

Da pune batia pe aia, sa o inveti minte! daca stie ca e cu tine de ce sa baga! curvele dreaqu!