| claudiaflorentina a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema si sunt curioasa cum e văzută si pe din afara.Am fost împreuna 1 an cu cineva, m.a tratat ca pe o printesa chiar daca eu nu meritam, m.a iubit mai mult ca pe el însuși si mi-a si arătat asta.Eu nu îl iubeam asa mult iar cand am început sa țin la el, sa îl vreau doar pentru mine el s.a bagat in alta relație dar ma mai cauta si pe mine cand era cu ea si imi spunea ca pe mine ma iubeste, cu ea nu se intelegea deoarece mereu apaream eu si s-ai despărțit si noi am vorbit din nou..eu l-am iertat pentru ca si el mi-a iertat multe mie.dar el mai vorbea si cu altele si imi zicea cu cine si ca vb cu ele doar pentru a-si satisface nevoile cica..eu l-am crezut din nou si uite asa s-a mai dus un an in care noi mai vorbeam dar nu neaparat ca si un cuplu.a plecat la facultate si acolo a întâlnit o tampita mai mare ca el, ea trebuia sa isi găsească pe cineva cu care sa se însoare si s-a bagat intre mine si El si a ales.o pe ea chiar daca imi spunea ca ma iubeste pe mine oh go on dupa nici o luna am aflat ca s-au logodit oh go on eram distrusă dar nu am lăsat sa se vadă asta ..credeam ca m.a uitat dar el continua si in ziua de azi sa ma caute intr-o forma in care doar eu si el o facem, daca suntem am2 la un eveniment nu isi ia ochii de la mine nici eu de la el desigur.Pe femeia lui nu o tratează cum ma trata pe mine dimpotrivă am impresia ca isi bate joc, le pipaie pe altele de fata cu ea. urat ce face..am fost zilele astea la un majorat si era si el si iesea singur afara si stătea in locul in care stătea mai demult cu mine si ma privea pe geam oh go on. Am ieșit afara sa vb la telefon si el ma ciupit de la spate si s.a uitat la mine si avea asa o tristete in ochi sad dar eu am plecat înuntru, tot a încercat sa se aproprie de mine, ma trezeam cu el la spatele meu si ma ciupea. Pe femeia lui a pus.o sa danseze cu altul ..la un moment dat le.a zis la lautari sa cânte o piesa gen:mi-am luat amanta care ma iubeste si mie tare drag de ea, inima din mine ea mi.o racoreste asta e amanta mea. Cânta si se uita la mine ..nu.mi venea sa cred.adica da am vb noi pe ascuns dar doar am vb nu sa facem altceva si normal cu amanta faci. alte chestii..desigur dupa ce am ajuns acasa mi.a dat un semn. Si se pare ca continua ..nu știu ce sa mai cred, daca a ales.o pe ea de ce mai face toate astea? Eu o sa îl iubesc mereu, e imposibil sa îl uit.dar daca a ales sa se însoare pentru mine el e interzis ..nu vreau nici sa îl vad in fata ochilor. Aștept părerea voastra! Va rog ajutati-ma sa imi dau seama ce sa fac.

1 răspuns:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
De ce nu ii pui toate aceste intrebări chiar lui?
Lasă orgoliul şi lămureşte cu ele tot ce ai pe suflet.
O zi frumoasă! happy