| Anca124b a întrebat:

Buna.am o curiozitate,de ce unii băieti isi dau drumul prima data foarte repede când intretin relații sexuale iar alții îsi dau greu. Am întâlnit un partener care își dă drumul foarte repede prima data și după reluăm,iar altul care își dă drumul o data și atat, actul sexual durând minute bune.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Rezistenta tine și de sănătatea inimii, de asta cardio și culturismul ajuta dar și o alimentație sănătoasă

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca sunut emotionati si se scapa pe ei in primele secunde.

| dullcat a răspuns:

Rezistenta o capeti in timp.

| VoidEternal a răspuns:

Lipsa de experiență.

Ca idee, minute bune înseamnă tot puțin. Dar atâta timp cât ție îți convine...

| GouDidodino a răspuns:

Vreau sa te întâlnesc

| FindMyName a răspuns:

Pentru ca sunt emoționați, sau prea excitați, ori e prima oară pentru ei. Depinde.

Răspuns utilizator avertizat
| Mortimer2020 a răspuns:

In general cei care se masturbezeaza des își dau drumul mai repede (dar nu e obligatoriu).

| Bobbi1234 a răspuns:

Se numeste ejaculare prematura. Unul din 3 barbati sufera de asa ceva. Daca ai un astfel de partener incercati 2 runde. Runda 2 sigur tine mai mult. Succes