| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o dilema. Acum cateva zile am facut petting cu prietenul meu. Eu nu aveam haine pe mine, iar el avea pantaloni. Nu au existat ejaculare sau penetrare (sunt virgina). Ce sanse sunt sa fi raman insarcinata? (Ma gandeam ca acel lichid seminal a ajuns unde nu trebuie.)

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
interesant ar fi sa stim ce varsta ai.
copil este conceput doar cand cei doi parteneri fac cu adevarat "ceva" nu se ramane insarcinata doar privind/atingand si nici prin lenjerie nu se fac copilasi, fara penetrare nu se naste nimic, dar pana la urma doar tu si el stiti ce s-a intamplat cu adevarat..stai calma ca nu esti insarcinata.dar pentru linistea ta, poti face un test de sarcina dupa 14 zile de la contact.
O zi frumoasa sa aihappy

| Antonia32 a răspuns (pentru caramela):

Multumesc. Ma gandeam doar ca, prin absurd acel lichid seminal (care contine spermatozoizi) a intrat in contact cu vaginul meu, iar eu eram fertila, motiv pentru care m-am panicat

| Fatamuntilor a răspuns:

In conditile descrise de tine NU.

| grab a răspuns:

Nu a ajuns nimic nicaieri.
Oricum in situatii de genul asteia, ca sa fii absolut sigura fa o spalatura sanatoasa dupa. happy

| SefaTa97 a răspuns:

Buna. Sunt sanse cam 1%. happy

| Klandestin a răspuns:

Cati ani ai? smug

| Ajutatorool a răspuns:

Daca se si gandea la tine in timp ce erati imbracati sunt sanse foarte mari.

| Luzz a răspuns (pentru Ajutatorool):

Geniala asta. rolling on the floor)

| Constantin112 a răspuns:

Odata ce nu te-a penetrat si nu a ejaculat si + ca esti virgina stai linistita ca nu ai nici o sansa sa ramai insarcinata.

| Maestra a răspuns:

0%!
Stai linistita, nu ramai! Dar sa fi precauta, poti lua diferite boli
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

| Antonia32 a răspuns:

S-a intamplat exact cum am descris, insa stiind ca acel lichid contine spermatozoizi, poate cumva a intrat in vagin...iar eu eram fertila. De asta m-am temut.