| Bogdenel a întrebat:

am o fata la scola pe nume Diana si nu stiu ce sa-i spun cred ca ma place si ea ca se uit ala mine puti parca face o fata de rusine dar eu sunt prea timid sa-i spun ceva parca astepata ceva si spun nuh ce sa mai fac daca spun ca gesesc daca ma ansel daca are pe alcinava nu stiu ce sa ced sau sa spun ajutati-ma! Urgent

1 răspuns:
| marydvo a răspuns:

De obicei la cat de timid te descrii singura cale prin care poti comunica cu ea si poti afla mai multe este sa faci intr-un fel rost de numarul ei de telefon dar nu direct de la ea..si prin mesaje intr-o zi afli mai multe..asa iti vei da seama 100% ce ai de facut. Daca te tine putin du-te si risca intreab-o direct sau incearca sa intri in discutie. oricum e prea complicat pentru tine asta incearca prima varianta te va ajuta crede-ma