| Iubaretu99 a întrebat:

Am o colega pe nume Diana...Imi-e tare drag de ea, dar nu stiu cum sa ii spun daca vrea sa fim impreuna...Ei cam place de un coleg sh foarte bun priete cu mine, cand ii vad imi vine sa morrrrrsad (am 14ani)..Va rog ajutati-ma!sad (dau fundita)!

2 răspunsuri:
| sssssymo a răspuns:

Imi imaginez cat de greu iti e, dar ar trebui sa te gandesti putin la fericirea ta. Daca tie iti place cu adevarat de ea, incearca sa te apropii de ea...merita incercat.Mult succes

| apandrepepeapa a răspuns:

Pur si simplu te duci la ea si o intrebi daca vrea sa fie cu tine, iar daca zice ca nu, nu o mai bagi in seama si nu-i mai acorzi atentie. Dupa o sa vina singura la tine.Ca sa nu te simti jenat daca raspunsul ei va fi negativ poti ruga un coleg sa te acopere spunand ca a fost un pariu intre voi doi, ca tu erai sigur ca o sa zica da. Sper ca te-am ajutat! Tine-ma la curent cu ce faci.Te pup!:*