| Paul260 a întrebat:

Buna am o întâlnire cu o fata ii prima intalnire am intalnito akum 2 zile si as vrea sa ma duc cu ia la mall ce sa fac as putea sa o tin de mana in timp ce ne plimbam prin mall?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te falimenteaza sincer mai bine mergeti cat mai departe de oras in padure/pe camp /pe bune daca e de aia materialista isi va manca si sufletul din tine, apropo cine a fost cu ideea cu mall? vrei sa o impresionezi asa ca mergi prin mall sau ce? daca vede ca ai euroi isi va si mana si tot ce vrei amice credem ca asa e

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu va va fi rusine de lumea din jur, bineinteles ca cel mai indicat ar fi sa va tineti de mana.Gestul ar exterioriza de fapt sentimentele voastre unul fata de celalalt. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Ce te impiedica sa o tii de mana?

| LoveSleep a răspuns:

N-o ține de mână.
Vă cunoașteți de 2 zile, nu te apropia așa tare.
Oferă-i spațiul de care are nevoie, încă nu e obișnuită cu tine.

| CatalinaMA a răspuns:

Daca nu e asa timida desigur ca ai putea sa te apropii de ea, sa o iei de mana, sa ii dai si un pupic..ai putea sa ii iei o prajitura sau un lantisor sau o breara sa le tina amintire de la tine.a aiba valoare sentimentala, ai putea alege chiar argintul.sunt foarte ieftine. mi-am luat eu lantisor cu cruciulita cu 30 de lei.o bretara ar fi mult mai ieftina