| deUts a întrebat:

Ce inseamna daca visez un baiat de care imi place?

nu am avut nici o discutie cu el.numai buna ce faci? sau chesti din astea.

oare el ma place pe mine?

Răspuns Câştigător
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Poate ca te place, poate ca nu happy trebuie sa te apropii mai mult de el daca intelegi happy sa vb mai mult etc happy
Nu prea cred ca inseamna ceva, doar simplul fapt ca te gandesti insistent la el happy Oricum, e ff posibil sa te placa happy
Succes :*
Cu drag,
Inna; x

3 răspunsuri:
| thedistroyer a răspuns:

Pai.intreabal...daca l-ai visat insemna ca iti place detul de el...si ca in ziua respectiva l-ai vazuth macar. te-ai gadisth la el.eu as zice sal intrebi.

| bubu16 a răspuns:

Se spune ca atunci cand visezi pe cineva aceea persoana se gandeste la tinehappy

| Ellllenna a răspuns:

Off sunt in aceeasi situatie ca a ta...sad
vai d noi