| eshli800 a întrebat:

Buna am o intrebare daca un baiat sau chiar tu singura iti bagi destiu in vigin se poate intimpla ca pe vietor sa nu mai poti avia copii?

7 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Inger ingerasul meu
Ce mi te-a dat d-zeu
Eu sunt mic, tu fa-ma mare
Eu sunt slab, tu fa-ma tare
Si-n tot locul ma-nsoteste
Si de "deste"ma fereste
Amin!

| Outspoken2 a răspuns:

Poate ai vrut sa spui degetul...esti dus/dusa oricumoh go on...

| Annim a răspuns:

Destiu in vigin, pe vietor, avia copiilaughing culmea GRAMATICII,, ce naiba esti baba? invata-te sa scrii, si nu poti avea copii daca nu ai contact sexual neprotejat. numai bini laughing BYE BYE happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da scrisul tii asa di moldovinesti, nu vreau sa stiu cum vorbiesti.

| Ctiberiu a răspuns:

In primul rand, tu no sa treci de BAC, in al doilea rand, referitor la intrebare, poate doar daca vaginu avea sifilis sau HIV, in al treilea rand rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Loser8299 a răspuns:

O sa poți avea doar copii analfabeți, sau doar beți (ivi) și anali (?)