| eshli800 a întrebat:

La un baiat de la masturbare se poate intimpla ca sa nu poata face copii?

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu stiu ce te preocupa pe tine sexualitatea baietilor, poate esti in vacanta si nu ai nicio treaba, ei bine ar trebui sa iesi la agatat, sigur o sa-ti placa!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Ofiintă):

Te intreb si eu ce sa agate el?
Un peste in carlig sau ce?
laughing

| Ofiintă a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Tu sa iesi la agatat, sti tu pe varianta!
Daca tot te plictisesti

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

De aia se produc zilnic cate 1000 de avorturi?
din cauza ca laba afecteaza?
documenteaza-te mai multwinking

| danifx2 a răspuns:

Din contra...ramane insarcinat cu mana dreapta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca folosesti aspiratorul sau teava de esapament de la masina tot ce se poate.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Lasa prostiile in seama celor care le debiteaza.E o practica frecventa, atat la baieti cat si la fete.Nu se intampla nimic, in afara faptului ca te elibereaza de o anumita tensiune nervoasa datorata,, hormoneilor,, care-si cam fac de cap incepand cu perioada adolescentei.Numai sa nu devina o obsesie.

| GoBackInFuture a răspuns:

Exprimarea ta ma termina...