| bilushca a întrebat:

am o intrebare. daca un baiat tachineaza o fata, rade mereu la glumele ei, face apropouri subtile,. asta poate insemna ca o place? va rog baieti ajutor!

3 răspunsuri:
| vεηiη a răspuns:

Nu neaparat thinking
Sunt baieti care asa se comporta ei in general cu orice fata :*
Depinde acum smug
Trimite-mi mai multe detalii in mesaj si te ajut :*
Succes >:d

| Lexycesium a răspuns:

Normal ca o place, altfel nu ar face asta.Gandeste`te tu cum reactionezi atunci cand iti place o persoana, cum te comporti cand esti aproape persoana respectivawinking.

| Paulla230299 a răspuns:

Buna. stiu cum este sa se intample asa pentru ca si mie mi s-a intamplat. Nu crede tot timpul ca te place. Lasa'l sa iti mai faca asa. (Doar daca e vorba de tine) ignora-l nu fi moale. Adica nu te lasa dusa de val. Fii tare. Daca iti cere prietenia atunci chiar nu te lasa dusa de el. Ti se poate intampla chestii oribile si poate sa isi bata joc de tine.Incearca'l vezi cum se comporta. eu chiar sunt bucuroasa ca ti'ai pus aceasta intrebare aici. Cuplacere