| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Am o intrebare dar doar pentru FETELE carora le-a venit ciclu...Secretia mea a inceput sa fie mai abundenta in ultima luna...(m-am informat despre ciclu pe site-ul noifetele.ro) Menstruatia inca nu mi-a venit
asa ca intrebarea mea estebig grinaca imi va veni ciclul? Si:Cum imi dau seama daca imi va veni? Mentionez ca ovarere ma dor in fiecare zi.Scuzati categoria dar e foarte vizualizata!

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Da ar putea sa iti vina.
pei la mine cu o saptamana inainte sa imi vina ma dor sanii, sunt mai sensibili si ma doare din cand in cand burta. in special atunci cand fac efort. oricum stai linn. :*
la inceput ciclul va fi neregulat. happy poate sa dureze si ani pana sa se regleze. asa e la adolescenta.

2 răspunsuri:
| ktina a răspuns:

S-ar putea sa vina, dar s-ar putea sa fi racit daca te dor ovarele, ar fi bine sa mergi la medic.

multa sanatate!

| justmeagirl a răspuns:

Trebuie sa-ti vina foloseste proteslipuri sau absorbante- zilnice se -mai numesc