| FreeLife a întrebat:

Buna am o intrebare despre o colega... si anume:
Daca colegei ii placea de mine ne-am despartit (anul trecut) si acum din cate inteleg se da la toti baietii din clasa cand sunt eu in preajma dar pe mine aproape ma ignora... ce sa insemne asta? Eu o mai plac nu stiu de ce ne-am despartit daar infine... ajutoor va rog nu stiu cum sa da funda sa explicati va rog si am sa dau!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adryanna_1259 a răspuns:

Pai... se da la alti si pe tine mai ca te ingnora. cred ca vrea sa te faca gelos, o data cand poti ia-o sa vb doar voi 2, si zi ca inca o placi ti se pare o prostie ca v-ati despartit si afla adevaru chiar te place si incearca sa te faca gelos sau e altceva

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Asta e modalitatea unei fete proaste, de a incerca sa te faca gelos. Femeile nu vor sa invete ca asta e o idee foarte proasta, pentru ca in loc sa te incite si sa te atraga, de fapt te scarbeste, te infurie si te indeparteaza.